Hussar Transport S.A.

HUSSAR TRANSPORT S.A. wchodzi w skład spółki HUSSAR GRUPPA S.A., która od 2007 roku z sukcesem świadczy usługi transportowe na terenie całej Europy w obszarze:

 • transportu drogowego
 • spedycji międzynarodowej
 • spedycji krajowej
 • doradztwa w zakresie logistyki

 

Firma zarządza wciąż rozwijającą się flotą ponad 200 pojazdów o naczepach typu firana, plandeka, mega, jumbo, naczepy XL, a także pojazdami od 3,5 do 10 ton.

Oferujmy swoim Partnerom biznesowym skuteczny model zarządzania transportem oparty na kompetencji doświadczonej kadry spedytorów i dyspozytorów.

DZIAŁALNOŚĆ

DORADZTWO W ZAKRESIE LOGISTYKI

Oferta grupy obejmuje również działania doradcze w zakresie logistyki. Wykwalifikowani specjaliści przygotowują dla partnerów skuteczny plan zarządzania transportem, opracowują audyty logistyczne, pracują nad optymalizacją i obniżeniem kosztów magazynowych […]

Czytaj więcej

SKUTECZNY PARTNER

Naszą siłą są partnerzy – dbamy o to, żeby kontrahenci byli zawsze zadowoleni ze współpracy z nami. Oferta HUSSAR TRANSPORT kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych – realizacja […]

Czytaj więcej

SPECYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

HUSSAR TRANSPORT świadczy usługi w obszarze spedycji międzynarodowej i krajowej na terenie Polski i krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Francja, Kraje Beneluksu, Włochy, Austria, Wielka Brytania oraz inne kraje […]

Czytaj więcej
MISJA, WIZJA, WARTOŚCI
 • MISJA

  Od początku swojej działalności, w oparciu i autroski model zarządzania, firmia skupia się na kształtowaniu dobrych praktyk biznesowych i partnerskiej współpracy wszystkich uczestników rynku TSL w celu podniesienia efektywności i jakości świadczonych usług.

 • WIZJA

  Osiągnięcie pozycji lidera jakości usług w branży TSL poprzez stałe podnoszenie kompetencji zespołu i rozwoju autorskiego modelu zarządzania przedsiębiorstwem.

 • WARTOŚCI

  ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  Za swoje działalnia w biznesie, za transport, ładunek i kontrahentów

  SKUTECZNOŚĆ
  W realizowaniu celów i obronie interesów partnerów

  ROZWÓJ
  To stałe dążenie do podnoszenia kompetencji i zakresu działalności

  CZAS
  Jako priorytet w transporcie i płatnościach

  DZIEDZICTWO
  To duma z bycia polską firmą o rodzinnych korzeniach

GRUPA KAPITAŁOWA

HUSSAR GRUPPA S.A. to polska firma, która działa w obszarze transportu i logistyki towarów, jako specjalistyczne centrum rozwiazywania problemów transportu ciężkiego. Istnieje na rynku od 2007 roku, systematycznie powiększając skalę działania. Spółka była wielokrotnie nagradzana w prestiżowych rankingach za innowacyjność i dynamikę rozwoju.

STRUKTURA SPÓŁKI: